.

מתלה מטרייה של זסוס עם ווים מטרייה עמדת קני מטרייה מקפלים קישוט פנים/שחור

מתלה מטרייה של זסוס עם ווים מטרייה עמדת קני מטרייה מקפלים קישוט פנים/שחור

ILS 74.40

כמות
טובה זמינה

חומר : עץ. התאמה לכל החדרים : דוכן מטריות יכול להיות מארגן נהדר בבית, במשרד, בווילות, מלונות, מסעדות או בתי קפה. יציב מספיק : עשוי מחומר, אספן המטריה יציב מספיק כך שלא יתקפה בקלות. ערבות שביעות רצון של 100% : אנו בטוחים במוצרים שלנו ועומדים מאחוריהם 100% . פשוט פנו אלינו עם כל שאלה או חשש ונשמח לעזור בפחות מ- 24 שעות!. עיצוב חדשני : עיצוב חלול-אאוט יכול לשמור על אוורור טוב, לגרום למטריה שלך לנשום בחופשיות, במיוחד לשמור על נקייה בבית או במשרד בימים גשומים. חומר : עץ. התאמה לכל החדרים : דוכן מטריות יכול להיות מארגן נהדר בבית, במשרד, בווילות, מלונות, מסעדות או בתי קפה. יציב מספיק : עשוי מחומר, אספן המטריה יציב מספיק כך שלא יתקפה בקלות. ערבות שביעות רצון של 100% : אנו בטוחים במוצרים שלנו ועומדים מאחוריהם 100% . פשוט פנו אלינו עם כל שאלה או חשש ונשמח לעזור בפחות מ- 24 שעות!. עיצוב חדשני : עיצוב חלול-אאוט יכול לשמור על אוורור טוב, לגרום למטריה שלך לנשום בחופשיות, במיוחד לשמור על נקייה בבית או במשרד בימים גשומים. מפרט : צבע : שחור, חומר חומר : משקל שיתוף עץ : 2.75 ק"ג (6.1 קולות) (בערך) אין צורך בתכונות של assmblymain : מתלה מעמד מטרייה יפה זה הוא אספן אידיאלי לאותם מוצרים בצורת מקל בבית, במשרד, בווילות, במלונות, מסעדות ובתי קפה. מעשה חומר, אספן המטריה יציב מספיק כך שלא יטייל בקלות. גודל וגודל קטן. אנא אל תציב מטריות גדולות כגון הגדרות טכנולוגיות צילום ותצוגה קלה, יהיה הבדל צבע קל, אנא הבינו את המוצר בפועל! אם יש לכם שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו בדוא"ל, אנו תמיד מוכנים לשרת אותך! תקופת האחריות עבורנו המוצרים הם 30 יום לאחר חתימת קבלת הקונה. מוצרים העולים על 30 יום לא יוחזרו או יוחזרו!.

מידע נוסף

Color:
Black,White
Material:
Wood
Shipping Weight:
2.75Kg(6.1Pounds)(Approx)
No Need for Assembly:
Main Features:
This Beautiful Umbrella Stand Rack is an Ideal Collector for Those Stick Shaped Products at Home,Office,Villas,Hotels,Restaurants and Cafes.:
Made of Material,The Umbrella Collector is Steady Enough So That Won`T Easily Tip Over.:
Package Content:
1 X Umbrella Stand (Items Shown in Product Photos Are Not Included):
Note:
This Umbrella Rack is Suitable for Umbrellas of General Size and Small Size.Please Do Not Place Oversized Umbrellas.:
Quality Service:
If There is Any Missing Parts When Receiving or Any Other Problem Please Kindly Tell Us First,We Will Provide You the Solution,Please Don'T Worry.:
Due to Some Factors Such As Shooting Technology Settings and Light Display,There Will Be Slight Color Difference,Please Understand the Actual Product!:
If You Have Any Questions,Please Feel Free to Contact Us by Email,We Are Always Ready to Serve You!:
the Warranty Period for Our Products is 30 Days after the Buyer's Receipt is Signed.Products Exceeding 30 Days Will Not Be Returned or Refunded! :