.

מוליך דיקור כרית Lyapko 5.8 AG 1792 מחטים. כרית פעילה לעיסוי ייחודי להקלה על כאב ולחץ. כלי עיסוי טיפול פטנט על פטנט פרימיום.

מוליך דיקור כרית Lyapko 5.8 AG 1792 מחטים. כרית פעילה לעיסוי ייחודי להקלה על כאב ולחץ. כלי עיסוי טיפול פטנט על פטנט פרימיום.

ILS 2.00

כמות
טובה זמינה

מקלה על כאב של גב, צוואר, רגליים, מחזק את מערכת החיסון ואיזון הורמונים. מקל על עייפות, מגביר את האנרגיה, מגביר את יכולת העבודה, משפר את החיוניות והמצב הרוח. עיסוי אזורים גדולים את כל הגב או הכתפיים. ככל שהאזור גדול יותר כך העיסוי יעיל יותר. חסכוני לקבל תוצאות באיכות גבוהה בבית. אין צורך להוציא אלפים עם אנשי מקצוע. קנו עכשיו - סיכון בחינם תאהבו את זה, אך אם לא סתם ישלחו אותו בחזרה תוך 30 יום להחזר מלא. ללא קשר לגיל ולמגדר, מראה בריא ונעורי הוא מה שכולנו רוצים לו. לאחר מספר מפגשים בודדים בכרית זו תתחיל להרגיש תוצאות : * הקלה בגב, כתפיים, צוואר וכאבי שרירים אחרים * חיוניות מוגברת ויעילות * מקלה על עייפות על ידי נורמליזציה של שינה * מקלה על תסמינים הקשורים להתגברות על התמכרות * חילוף חומרים מוגבר וכתוצאה מכך ירידה במשקל * מצב רוח משופר - השיפורים האחרים שאינך מבחין בהם : * שיפורים באיזון ההורמונלי * גירוי של מערכת החיסון בעת ​​טיפול, שטח הגירוי ישתנה במראה כשהוא מתמלא בדם, משנה את הטמפרטורה, הרגישות, ויוצר את סביבה מושלמת לטיפול ובסופו של דבר התחדשות הגוף. עיסוי האקופרסורה של הכרית הוא האחרון בטיפולים ביתיים בטוחים וטבעיים המקבילה שתמצאו במרפאות בלעדיות. ללא מאמץ מצידך, רק על ידי שכיבה על הכרית אתה מקבל עיסוי מדהים. הכרית עשויה מגומי רפואי רך. הודות לאזור ההשפעה הגדול שלו (6.5 x 15 אינץ ') והמרחק הגדול ביותר (0.23 אינץ') בין כל אחד מ -1792 המחטים, יש לו עוצמה והשפעה גבוהה יותר. מושלם לעיסוי חלקים גדולים בגוף במהירות. מערכת פטנט מדהימה זו היא טכניקה שפותחה על ידי הרפלקסולוג המפורסם Lyapko (אוקראינה). שלנו היא המערכת היחידה מסוגה. מחטי הדיקור לא פוגעים! החלק העליון הוא פנים כך שהם לא יכולים לפגוע ולא לפגוע בעור בשום דרך. הם עשויים מתכות כמו אבץ, נחושת, ברזל, ניקל וכסף - כולם חיוניים לרווחתנו. מידע על השימוש והטיפול במוליך ניתן במדריך ההוראות שאתה מקבל ברכישה זו. שימו לב : הצבעים משתנים לרכוש זאת במתנה לכל אירוע. אתה נותן את מתנת הבריאות. קדימה - קנה את זה עכשיו. חג המולד מגיע מהר יותר ממה שאתה חושב ואתה שו.

מידע נוסף