.

אהבה צווארון כלבים חלומי עם קשת, אבזם מתכת שחרור מהיר, צווארוני כלבים עניבת פרפר מתכווננים לכלבים גדולים בינוניים גדולים, כחול)

אהבה צווארון כלבים חלומי עם קשת, אבזם מתכת שחרור מהיר, צווארוני כלבים עניבת פרפר מתכווננים לכלבים גדולים בינוניים גדולים, כחול)

ILS 6.99

כמות
טובה זמינה

צווארון כלבים לכלבים גדולים - צווארון כלבים גדול, רוחב 1.2 ". צוואר 15.8" -23.6 ". אנא וודא שהשאיר 2 אצבעות בין הצווארון לצווארו של הכלב (זה מספק איזון של דואגים שהצווארון יישאר על אך לא פוגע בכלב ). כדי שתצמיד תג מזהה או רצועה. צווארון כלבים עמיד - תפור מוצק ומעודן, עשוי היטב ועמיד אבזם מתכת - האבזם הבטוח המתכת משחרר בעת הפעלת הלחץ, בטוח מאוד עבור חיות מחמד, וגם נוח לך להניח אותו ולהמריא ליומיום, אין צורך להתאים את צווארון הכלבים כל יום. שירותי מכירות - אם מדובר בבעיות באיכות, אנא שלחו לנו את הדוא"ל בפעם הראשונה, אנו נספק מדיניות לאחר המכירה המזכה את הכסף שלך בחזרה או להחלפת פריט חדש. צווארון כלבים לכלבים גדולים - צווארון כלבים גדול, רוחב 1.2 ". צוואר 15.8" -23.6 ". אנא וודא שהשאיר 2 אצבעות בין הצווארון לצווארו של הכלב (זה מספק איזון של דואגים שהצווארון יישאר על אך לא פוגע בכלב ). כדי שתצמיד תג מזהה או רצועה. צווארון כלבים עמיד - תפור מוצק ומעודן, עשוי היטב ועמיד אבזם מתכת - האבזם הבטוח המתכת משחרר בעת הפעלת הלחץ, בטוח מאוד עבור חיות מחמד, וגם נוח לך להניח אותו ולהמריא ליומיום, אין צורך להתאים את צווארון הכלבים כל יום. שירותי מכירות - אם מדובר בבעיות באיכות, אנא שלחו לנו את הדוא"ל בפעם הראשונה, אנו נספק מדיניות לאחר המכירה המזכה את הכסף שלך בחזרה או להחלפת פריט חדש. Love Dream Pet מספק צווארונים לחיות מחמד בצבע ועיצוב מיוחדים. בד כותנה גורם לכלב או לחתול שלך להרגיש בנוח. החומרה העמידה הופכת את הצווארונים לעדינים יותר. אנו מסדירים את עצמנו לייצר צווארוני כלבים/חתולים שהם בטוחים, עמידים, נוחים ויפים. צווארון כלבים של עניבת פרפר העשוי מבד כותנה מובחר, העניק לכלב שלך את הנוח ביותר. עיצוב בלעדי. צווארון כלבי קטיפה של מעצב האופנה גורם לכלבכם להתבלט ולהפוך לכלב הכי יפה ברחוב!. אביזרי מתכת. אבזם מתכת נוח לשים ולהמריא. טבעת חזקה עשויה מפלדת אל חלד, לחיבור רצועה או תג כלב. גודל : קטן : 0.8 "רוחב, טווח צווארון : 11.8" -15.7 ";. בינוני : 1.0" רחב, טווח צווארון : 14.2 "-19.7" ;. גדול : 1.2 "רוחב, טווח צווארון : 15.7-23.6".

מידע נוסף