.

כובעי גזע שסתום צמיגים 4 יחידים מתאימים לרוב אביזרי הרכב. חליפת כובעי שסתום לאביזרים לאביזרי גלגל רכב שטח של רכב שטח ≠ שחור)

כובעי גזע שסתום צמיגים 4 יחידים מתאימים לרוב אביזרי הרכב. חליפת כובעי שסתום לאביזרים לאביזרי גלגל רכב שטח של רכב שטח ≠ שחור)

ILS 2.00

כמות
טובה זמינה

חומר : כובעי גזע השסתום שלנו עשויים מסגסוגת אלומיניום משקל קל משקל, גימור מצופה אנודיזציה ואבקה לצורך חוזק ועמידות מקסימאלית, טיפול בחמצון אנודה פני השטח הופך את הצבע לבהיר יותר. אוניברסלי : מכסה הצמיגים מתאים לרוב שסתומי הצמיגים, מכונית, משאיות, אופניים, אופנועים, אלקטרומוביל, טנדרים ועוד בצפון אמריקה. קל להתקנה : בעזרת עיצוב החריץ הפשוט, כובעי הצמיגים האלה מהודקים או המריאים בקלות ללא כל כלי. מטרה : מכסה שסתום האוויר עם טבעות O גומי אטום בפנים כדי למנוע דליפת אוויר, הוכחת מים ואבק המגן על ליבת השסתום, קורוזיה עקב מגע ישיר עם חימר, מים ושלג, מונעים את הצמיג השטוח ומבטיח לחץ צמיג יציב. אזהרה : למרות שכובעי הצמיגים של אלומיניום פרימיום אלה הם אנודיזציה ועמידים, הם יכולים להתמזג לגזע שסתום הצמיג אם לא מטפלים בהם כראוי. לפני ההתקנה ובין יישום מחדש, החל גריז כדי לסייע במניעת היתוך. חומר : כובעי גזע השסתום שלנו עשויים מסגסוגת אלומיניום משקל קל משקל, גימור מצופה אנודיזציה ואבקה לצורך חוזק ועמידות מקסימאלית, טיפול בחמצון אנודה פני השטח הופך את הצבע לבהיר יותר. אוניברסלי : מכסה הצמיגים מתאים לרוב שסתומי הצמיגים, מכונית, משאיות, אופניים, אופנועים, אלקטרומוביל, טנדרים ועוד בצפון אמריקה. קל להתקנה : בעזרת עיצוב החריץ הפשוט, כובעי הצמיגים האלה מהודקים או המריאים בקלות ללא כל כלי. מטרה : מכסה שסתום האוויר עם טבעות O גומי אטום בפנים כדי למנוע דליפת אוויר, הוכחת מים ואבק המגן על ליבת השסתום, קורוזיה עקב מגע ישיר עם חימר, מים ושלג, מונעים את הצמיג השטוח ומבטיח לחץ צמיג יציב. אזהרה : למרות שכובעי הצמיגים של אלומיניום פרימיום אלה הם אנודיזציה ועמידים, הם יכולים להתמזג לגזע שסתום הצמיג אם לא מטפלים בהם כראוי. לפני ההתקנה ובין יישום מחדש, החל גריז כדי לסייע במניעת היתוך. כובעי שסתום זה עם לוגו תחריט לייזר עליו, ללא דהייה , אין נשירה, הגן על גזע הצמיג שלך, לנהיגה בגודל בטוח : קוטר פנימי : 0.43 אינץ 'גובה : חבילה של 0.67 אינץ' כוללת כובעי גזע שסתום צמיג 4 יחידות (שחור).

מידע נוסף