.

מתאם USB-C ל- USB 3.0 מתאם גברים התואם ל- Nubia Red Magic 5S Multi שימוש בהמרה הוסף פונקציות כמו מקלדת, כונני אגודל, עכברים וכו '.

מתאם USB-C ל- USB 3.0 מתאם גברים התואם ל- Nubia Red Magic 5S Multi שימוש בהמרה הוסף פונקציות כמו מקלדת, כונני אגודל, עכברים וכו '.

ILS 2.33

כמות
טובה זמינה

Usb on-to⭐ ⭐ : חבר ותואם לתואם ל- Nubia Red Magic 5 S הופך יציאות USB ליציאות USB C מחבר בין ציוד היקפי USB C למכשירים עם USB יציאות מובנות. זה מאפשר לך לחבר טלפונים, טאבלטים, כונני פלאש, עכבר, רכזות ויציאות USB אחרות. ? 【קל לשימוש】 : אין צורך בהתקנה. פשוט לחבר ולעבוד. סופר קטן כדי לדבוק ב- USB יציאות כל הזמן. מתאם זה לא יכול להעביר אותות וידאו כלשהם. לדוגמה, אינך יכול להשתמש בו כדי לחבר מתאם USB C למתאם HDMI. ? אנא צוין : איננו ממליצים לרכוש מתאם זה למטען Magsafe אלא אם כן מתאם הכוח שלך מספק כוח מלא של 25 וואט ומעלה. ? קיום 2 עוזר תמיד לשמור על אחד זמין מכיוון שהוא מעוצב קל לסחוב אותו ולהדביק על המכשירים. ? Usb on-to⭐ ⭐ : חבר ותואם לתואם ל- Nubia Red Magic 5 S הופך יציאות USB ליציאות USB C מחבר בין ציוד היקפי USB C למכשירים עם USB יציאות מובנות. זה מאפשר לך לחבר טלפונים, טאבלטים, כונני פלאש, עכבר, רכזות ויציאות USB אחרות. ? 【קל לשימוש】 : אין צורך בהתקנה. פשוט לחבר ולעבוד. סופר קטן כדי לדבוק ב- USB יציאות כל הזמן. מתאם זה לא יכול להעביר אותות וידאו כלשהם. לדוגמה, אינך יכול להשתמש בו כדי לחבר מתאם USB C למתאם HDMI. ? אנא צוין : איננו ממליצים לרכוש מתאם זה למטען Magsafe אלא אם כן מתאם הכוח שלך מספק כוח מלא של 25 וואט ומעלה. ? קיום 2 עוזר תמיד לשמור על אחד זמין מכיוון שהוא מעוצב קל לסחוב אותו ולהדביק על המכשירים. ? ⚡ USB 3.0 מקצועי מסוג A ל- USB TYPEC או מתאם מסירת PD/POWER התואם ל- NUBIA Red Magic 5 S ישיר על ערכת כבל בקר החיבור שלך מאפשרת לך להשתמש בכבלי ה- USB-C או PD שלך עם כל מטען USB או נייד/נייד/ נמל כמו רגיל! (2 חבילה) באה אתה ישיר מהיצרן כדי שנוכל לספק לך פריט איכותי של 100% ! מה שאנחנו אוהבים בזה הוא שהוא כולל מעגלי תקע ומשחק בהתאמה אישית, חבר אותו, זה עובד! ✅ ספציפי : ● לשחרר את נתוני ה- USB המלאים וטעינה של כוח (ללא HDMI, תמיכה בווידיאו VGA) של הטלפון שלך על ידי מתן לו גישה לאותם ציוד היקפי USB שהופכים את המכשירים שלך לשימוש קל יותר! ● תואם למקלדות, עכברים, כונני פלאש, בקרי משחק , כמעט כל מכשיר USB שמוגדר ל- USB-C או PD ● כבל 4 אינץ 'מקורי סטנדרטי שמבטיח את התוצאות הטובות ביותר תוך הקלה על הגישה טעינה. ● ספק חשמל עם תקע/לבנים חשמל עבור ציוד היקפי USB כך שהסוללה של הטלפון או הטאבלט החכמים של אנדרואיד לא תתנקז כל כך מהר כמו כבל OTG רגיל. הערה : מכשיר זה אינו יכול להפעיל את הטלפון החכם או הטאבלט שלך באנדרואיד עצמו. כמקלדות, עכברים, רכזת USB, כונני פלאש, כוננים קשיחים חיצוניים, קוראי כרטיסי USB, בקרי משחק או כל דבר שחקן, ופריטים אחרים שיש להם יציאת USB Type-C עם יכולות OTG גם כן.

מידע נוסף